Kim jest Sławek Uniatowski? [żona, wiek, dzieci]

Głos, którego nie sposób zapomnieć… Sławek Uniatowski to utalentowany polski artysta z charakterystyczną barwą głosu. Jego niezwykły talent muzyczny, ciężka praca i charyzma umożliwiają mu spełnianie marzeń muzycznych od najwcześniejszych lat. Przyjrzyjmy się bliżej kim jest ten utalentowany artysta i jak kształtowała się jego kariera.

Sławek Uniatowski – wiek, rodzina

Sławek Uniatowski urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, co oznacza, że obecnie ma 39 lat. W jednym z wywiadów artysta wyznał, że w wieku 13 lat musiał opuścić rodzinny dom. Wszystko z powodu religii jego rodziców, z którą się nie utożsamiał. Po latach udało mu się dojść do porozumienia z matką i ojcem. Starają się nie poruszać tematów, które ich różnią.

Sławek Uniatowski – wzrost

Sławek Uniatowski jest jednym z wyjątkowo wysokich mężczyzn, mierzy aż 201 centymetrów.

Sławek Uniatowski – kariera

Sławek Uniatowski, utalentowany wokalista, zafascynowany muzyką od najmłodszych lat, już jako pięciolatek zaczął samodzielnie uczyć się gry na instrumentach klawiszowych. W wieku kilkunastu lat rozpoczął komponowanie i pisanie tekstów piosenek. Jego początki artystyczne to współtworzenie toruńskiego zespołu Kije, gdzie odpowiadał zarówno za kompozycje, jak i syntezatory. Jego wszechstronny talent sprawił, że stał się rozpoznawalny zarówno w świecie muzyki, jak i w programach telewizyjnych takich jak „Idol” i „Taniec z Gwiazdami”. Sławek Uniatowski doskonale radzi sobie również jako kompozytor i autor tekstów.

Sławek Uniatowski — piosenki

  • W 2006 roku Sławek Uniatowski nagrał piosenkę Kocham cię, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu Ja wam pokażę.
  • W 2012 roku razem z Poet’s Corner artysta nagrał singiel Angel in my arms.
  • W kwietniu 2018 roku miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego. Krążek Metamorphosis promował singiel Każdemu wolno kochać.
  • Na początku 2019 roku premierę miała nowa wersja piosenki Szukaj mnie w wykonaniu Sławka Uniatowskiego i Ani Rusowicz. Utwór powstał na potrzeby komedii Miszmasz, czyli kogel-mogel 3.

Sławek Uniatowski – Idol

W 2002 roku Sławek Uniatowski wziął udział w czwartej edycji programu „Idol”. Był to kluczowym momentem w jego karierze. Mimo trudności podczas pierwszej próby, po dwóch latach intensywnej pracy artysta powrócił do programu, zdobywając drugie miejsce w ścisłym finale, zaraz za Maciejem Silskim. Po latach artysta wspominał to doświadczenie jako jedną wielką imprezę, w czasie której praktycznie nie spał. Jednocześnie twierdzi, że tego typu programy to świetny start dla utalentowanych ludzi, którym trudno jest wejść do show-biznesu.

Sławek Uniatowski — Taniec z gwiazdami

W 2015 roku Sławek Uniatowski wziął udział w Tańcu z gwiazdami. Na parkiecie towarzyszyła mu Magda Soszyńska. Niestety wokalista odpadł już w pierwszym docinku.

Sławek Uniatowski – partnerka i dzieci

Sławek Uniatowski jest jednym z artystów ceniących sobie prywatność. Nie udziela się publicznie na temat swojego życia osobistego, co obejmuje zarówno kwestie partnerki, jak i rodziny. Informacje na temat jego związków są trudne do znalezienia, ponieważ artysta skrupulatnie chroni swoje życie prywatne.Łączono go m.in. z Agnieszką Włodarczyk. Para była widziana razem nad morzem, jednak oboje nigdy nie skomentowali doniesień mediów o ich domniemanym związku. W końcu aktorka wyznała, że jest singielką i tym samym zakończyła plotki o romansie z wokalistą.

Kilka lat temu pojawiły się również plotki o tym, że Uniatowski posiada dwóch synów. Artysta przez długi czas nie komentował tych informacji. Dopiero w 2016 roku potwierdził, że jest ojcem dwójki dzieci, jednak szczegóły na temat relacji z ich matkami pozostają prywatne.

Sławek Uniatowski – Instagram

Artysta posiada konto na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą @uniatowski. Jego profil aktualnie obserwuje 102 tysiące użytkowników tego serwisu.