Kim jest Jasper Sołtysiewicz? [wiek, wzrost, rodzice, Wiktoria Gąsiewska]

Fot. Instagram @jaspersoltysiewicz

Jasper Sołtysiewicz to aktor młodego pokolenia, którego mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak „Przyjaciółki”, „Korona królów”, „Znaki i Miłość na zakręcie”, „Barwy szczęścia”. Ostatnia z wymienionych produkcji przyniosła mu miłość – aktor związał się z Wiktorią Gasiewską, która w serialu wciela się w postać Oliwki.

Ile lat ma Jasper Sołtysiewicz?

Jasper Sołtysiewicz urodził się 23 września 1997 roku, co oznacza, że w tym roku kończy 27 lat. Pochodzi z Warszawy i jest starszym bratem Josta, który również zyskuje uznanie w świecie aktorstwa. Oprócz swojej aktorskiej kariery Jasper odnosi sukcesy również w modelingu i regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, dzieląc się efektami swojej pracy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jasper Sołtysiewicz: kariera

Jasper Sołtysiewicz marzył o aktorstwie od najmłodszych lat. Szybko zyskał rozpoznawalność, biorąc udział w wielu reklamach emitowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jego kariera nabiera tempa, a obecnie możemy podziwiać go w takich serialach jak „Przyjaciółki”, „Korona królów”, „Znaki” i „Miłość na zakręcie”. Jednak największą popularność przyniosła mu rola w „Barwach szczęścia”, gdzie wciela się w postać Justina.

Jasper Sołtysiewicz i Wiktoria Gąsiewska

Jasper Sołtysiewicz związany jest z Wiktorią Gąsiewską. Para poznała się na planie serialu „Barwy szczęścia”, gdzie widzowie mają okazję oglądać ich jako Oliwkę i Justina. Kiedy ich znajomość zmieniła się w coś więcej?

To się stało bardzo naturalnie. Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, najpierw na planie, później poza planem, spotykaliśmy się jako znajomi i tak to wszystko się ułożyło, że dobrze nam razem – mówiła w jednym z wywiadów Gąsiewska.

Para zadebiutowała razem na gali 30-lecia Polsatu. Wiktoria Gąsiewska tak wtedy mówiła o nowym związku:

Pomyślałam, że jest to fajna gala, na którą mogłabym zabrać osobę, która nie dość, że sprawia uśmiech na mojej twarzy, to jeszcze pomoże mi z sukienką – żartowała w wywiadzie dla Pomponika.

Od tamtej pory zakochani nie stronią od wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych i cieszą się sobą. 

O związku Jaspera i Wiktorii plotkowano jednak już wcześniej. Po finale 13. edycji „Tańca z gwiazdami” miała miejsce impreza, na której pojawiła się większość osób, które były obecne na nagraniu. Wśród bawiących się gwiazd dostrzec można było Wiktorię Gąsiewską z Jasperem Sołtysiewiczem, który nie odstępował jej na krok, a nawet nosił ją na rękach. Reporterzy dostrzegli też, że opuścili imprezę oddzielnie, jednak odjechali tym samym samochodem.

W jednym z wywiadów dla Kozaczka, Wiktoria przyznała, że jest bardzo szczęśliwa w nowym związku i zdradziła, że Jasper jest „dobrym cżłowiekiem, duszą towarzystwa i uwielbia ludzi”.

Jasper Sołtysiewicz: Instagram

Jasper aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, prowadząc profil na Instagramie pod nazwą @jaspersoltysiewicz. Jego aktywność śledzi już ponad 70 tysięcy użytkowników, gdzie dzieli się fragmentami swojego życia oraz kulissami ze świata aktorstwa.