Kim jest Dariusz Pachut? [Doda, żona, wiek, zajęcie, partnerki]

Dariusz Pachut to podróżnik, ratownik medyczny i miłośnik sportów ekstremalnych. Mężczyzna zyskał rozpoznawalność dzięki związkom ze znanymi kobietami z polskiego show biznesu. Najpierw spotkał się pogodynką Dorotą Gardias, a obecnie znów widywany jest z Dodą. Jakiś czas temu ich związkiem żyły wszystkie portale plotkarskie, jednak para postanowiła się rozstać, przynajmniej tak myśleli fani, ponieważ zakochani przestali pokazywać się razem publicznie. Od jakiegoś czasu w Internecie pojawia się jednak coraz więcej dowodów na to, że ich związek trwa w najlepsze.

Z czego żyje Dariusz Pachut?

Dariusz Pachut, 38-letni podróżnik i ratownik medyczny, to urodzony w Zabrzu rodowity sądeczanin, zakochany w górach. Zyskał rozgłos, uczestnicząc w akcjach ratunkowych w albańskich górach oraz spełniając marzenie niepełnosprawnego chłopca o zdobyciu Rysów.

Aktywnie zaangażowany w różne ekstremalne przedsięwzięcia, zyskał uznanie za sprawą projektu „Korony Wodospadów”, w ramach którego zdobywa imponujące wodospady na różnych kontynentach. O Dariuszu Pachucie stało się głośno, kiedy zorganizował wycieczkę do Peru, gdzie wraz z ekipą podjął się zdobycia wodospadu Yumbilla. Pomimo trudnych warunków pogodowych, udało im się osiągnąć cel.

Dariusz Pachut jest instruktorem strzelnictwa, specjalizuje się w speleologii (alpinizm jaskiniowy), a jego pasje to kajakarstwo, skoki, kanioning, wspinaczka lodowa, nurkowanie i podróże. Zdobył także tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Dariusz Pachut — życie prywatne

Dariusz Pachut ma na swoim koncie związek z Dorotą Gardias. Para wydawała się niezwykle szczęśliwa, co potwierdzają liczne zdjęcia publikowane przez oboje w mediach społecznościowych. Jednak niespodziewanie doszło do rozstania, a Dariusz opuścił piękną pogodynkę bez wyjaśnienia przyczyn.

Dorota Gardias była zaskoczona nagłym odejściem Pachuta, a informacje na ten temat potwierdził anonimowy informator Super Expressu. Gardias nie skomentowała jednak publicznie powodów, które doprowadziły do końca ich relacji. Na odreagowanie zaistniałej sytuacji wyjechała na wakacje z córką Hanią do Indonezji.

Niedługo po rozstaniu z Dorotą Gardias, Dariusz Pachut zaczął spotykać się z Dodą. Para poznała się na planie reality show „Doda. 12 kroków do miłości”. Artystka w finałowym odcinku poinformowała, że „poznała mężczyznę, do którego zapałała uczuciem dopiero po zakończeniu zdjęć do reality show”. Wtedy też premię miał jej najnowszy teledysk „Wodospady”, gdzie wystąpił Pachut.

Plotki na temat ich związku szybko się potwierdziły, mimo że para próbowała chronić swoją prywatność. Z czasem jednak zaczęli udostępniać wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, epatując swoim szczęściem. Kilka miesięcy temu jednak zdjęcia te zostały usunięte, a obie strony przestały obserwować się nawzajem. Oboje do tej pory nie potwierdzili publicznie rozstania. Od jakiegoś czasu fani znajdują jednak coraz więcej dowodów na to, że związek Dody i Pachuta trwa w najlepsze. Internet ostatnio obiegło zdjęcie z siłowni, na którym widać Dodę pozującą z ramieniem umięśnionego mężczyzny – najprawdopodobniej jest to Pachut. Także na koncercie Dody w Krakowie nie zabrakło Dariusza.

Czy Darek Pachut ma dzieci?

Dariusz Pachut ma dwoje dzieci: córkę i syna. Media podpytywały Dodę o życie prywatne jej partnera oraz o to, jak się czuje w roli macochy, jednak artystka ucinała wszystkie próby:

Nie chcę się wypowiadać na ich temat, bo wiem, jaki power mają moje słowa. Nic nie ginie w internecie. Staram się podchodzić z szacunkiem do najmłodszych – czytamy w „Pomponiku”.

Dariusz Pachut – Instagram

Mężczyzna prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @dariuszpachut, gdzie zgromadził aż 135 tysięcy followersów.