Kim jest Wiktoria Jaroniewska [wiek, wzrost, piłka ręczna, chłopak]

Fot. Instagram @wiktoriajaroniewskablog

Wiktoria Jaroniewska, znana również jako Wiki, to młoda influencerka, która zdobywa popularność przede wszystkim dzięki swojemu profilowi na TikToku. Początkowo związana głównie z piłką ręczną, obecnie skupia się na karierze w świecie mediów społecznościowych oraz walcząc w zawodach Fame MMA.

Wiktoria Jaroniewska — wiek, wzrost i waga

Wiktoria Jaroniewska urodziła się 15 września 2001 roku, zatem w tym roku skończy 23 lata. Jej wzrost wynosi 171 cm, a waga, utrzymywana głównie dzięki wysiłkom sportowym, oscyluje w okolicach 63 kg.

Kariera i sukcesy Wiktorii Jaroniewskiej

Wiktoria Jaroniewska zaczęła uprawiać sport – piłkę ręczną już w dzieciństwie. Z tego też powodu wybrała naukę w liceum w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin, gdzie oprócz gry w klubie, przez ponad trzy lata publikowała materiały na stronie internetowej szkoły.

Jako piłkarka ręczna grała w I lidze w Dziewiątce Legnica, czyli na drugim poziomie rozgrywek w Polsce. W sezonie 2021/2022 zagrała w 16 meczach Dziewiątki, strzeliła 23 bramki. W tym czasie już bardzo mocno rozwijała się jej kariera w internecie.

Aktualnie Jaroniewska z wykształcenia jest dietetykiem klinicznym i aktywnie propaguje zdrowy styl życia na swoich platformach społecznościowych.

Jej debiut w walce Fame MMA na 14. gali zakończył się sukcesem – Wiktoria Jaroniewska pokonała swoją rywalkę Lalunę. Kolejna walka z debiutantką Klaudią Kołodziejczyk zakończyła się jednak porażką, co stanowiło dla Wiki trudne doświadczenie. Niemniej jednak jej determinacja i aktywność w mediach społecznościowych przyczyniły się do odbudowy jej marki.

Wiktoria Jaroniewska — pochodzenie i rodzina

Wiktoria Jaroniewska pochodzi z Lubina na Dolnym Śląsku, chociaż wielu może mylnie sądzić, że związana jest z Legnicą, gdzie trenuje. Jej rodzina, zwłaszcza matka, odgrywa istotną rolę w życiu Wiki. Matka, pracująca na dwóch etatach, przekazała jej miłość do sportu. Ojciec Wiktorii Jaroniewskiej pozostaje tematem prywatnym, nieznanych są publicznie szczegóły na temat jego osoby.

Wiktoria Jaroniewska — związek i zaręczyny

Wiktoria Jaroniewska jest w związku z Damianem Kasprzakiem, który często pojawia się na jej profilach. Mężczyzna przedstawia się jako trener personalny, ale jest też piłkarzem. Uczył się piłki w Zagłębiu Lubin, obecnie jest zawodnikiem innego klubu – Polonii-Stali Świdnica.

Para oferuje usługi dietetyczne i treningowe. Damian poprosił Wiki o rękę, co oboje ogłosili z dumą na swoich platformach społecznościowych.

Wiktoria Jaroniewska — kariera sportowa w piłce ręcznej

Piłka ręczna to główna pasja Wiktorii Jaroniewskiej. Kobieta trenuje tę dyscyplinę od 3. klasy podstawówki, gdzie związała się z klubem UKS Dziewiątka Legnica. Choć wiele osób sądzi, że Wiki mieszka w Warszawie lub Wrocławiu, jej korzenie są głęboko związane z rodzinnym Lubinem.

Wiktoria Jaroniewska w mediach społecznościowych

Media społecznościowe Wiktorii Jaroniewskiej cieszą się ogromną popularnością. Na Tik-Toku obserwuje ją ponad 950 tysięcy osób, a na Instagramie kobieta zgromadziła aż 275 tysięcy followersów. Jaroniewska działa także na YouTube i jest obecna na Twitterze. Popularność zdobyła niewątpliwie dzięki przemianie sylwetkowej i motywowaniu swoich obserwatorów do dbania o zdrowie.

Jej największą pasją jest sport, żywienie oraz działanie w mediach społecznościowych, w których zmotywowała już dziesiątki tysięcy osób do zmiany nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej – można przeczytać na stronie firmy WiD-fit, którą Wiktoria prowadzi ze swoim narzeczonym, Damianem.