Kim jest Krystian Domagała? [rodzice, wiek, życiorys]

Krystian Domagała należy do grona gwiazd, które dorastały na oczach widzów. Już jako zaledwie kilkumiesięczny chłopiec pojawił się planie „M jak miłość”. W 2021 roku zdecydował się jednak na zawieszenie kariery. Czym aktualnie zajmuje się Krystian Domagała?

Ile lat ma Krystian Domagała?

Krystian Domagała urodził się 13 listopada 2001 roku, ma zatem 23 lata.

Krystian Domagała — M jak miłość

Krystian Domagała pojawił się na planie „M jak miłość” w marcu 2002 roku mając zaledwie kilka miesięcy. Wcielił się w postać Mateusza, ukochanego wnuka Barbary Mostowiak, granej przez Teresę Lipowską. Rodzicami Mateusza byli Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) oraz Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski). Aktor dorastał na ekranie, zdobywając sympatię widzów.

Są osoby w ekipie, które znam niemal od urodzenia. Zdecydowanie traktuję ich jak rodzinę, bo jestem z nimi związany całe życie. Widzieli przez te wszystkie lata jak się zmieniam i dojrzewam. Jestem do tych ludzi bardzo przywiązany. Panią Teresę Lipowską traktuję jak moją trzecią babcię, a ona mnie jak swojego wnuka. To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać – powiedział w jednym z wywiadów Krystian Domagała.

Grany przez Krystiana Domagałę Mateusz był przedstawiany jako dobry i uczciwy chłopak, jednak nigdy nie miał szczęścia w miłości. Jego tragiczna historia z Lilianą Banach stanowiła ważny wątek w serialu. Po załamaniu emocjonalnym związanym z tą relacją Mateusz zniknął na pewien czas z ekranu, aby skoncentrować się na zdawaniu matury i przygotowaniach do niej.

W ostatnim sezonie „M jak miłość” Mateusz powrócił na chwilę do domu, ale szybko opuścił kraj, aby wyruszyć w podróż. Jego przyszłość zawodowa pozostaje na razie nieokreślona, a publiczność z niecierpliwością oczekuje na kolejne projekty i decyzje Krystiana Domagały.

Czym aktualnie zajmuje się Krystian Domagała?

W 2021 roku Krystian Domagała podjął decyzję o opuszczeniu obsady „M jak miłość”, argumentując to sprawami osobistymi. Rok wcześniej, już przed odejściem z serialu, udzielił wywiadu dla TVP, w którym dzielił się swoimi planami na przyszłość. Choć plan filmowy był mu bliski przez całe życie, nie wykluczał możliwości obrania zupełnie innej ścieżki zawodowej.

W wywiadzie Domagała opowiadał o swoich zainteresowaniach poza aktorstwem. Wyraził zamiłowanie do piłki nożnej, uprawiania aktywności fizycznej i rozważał zdawanie na AWF (Akademia Wychowania Fizycznego). Przez dziesięć lat regularnie grał w piłkę nożną, co sprawiło, że zaczęto rozważać także alternatywne ścieżki kariery.

Chociaż aktor prowadzi profile w mediach społecznościowych, to są one raczej skoncentrowane na aspektach zawodowych niż na życiu prywatnym. Jednakże od czasu do czasu pojawia się publicznie, na przykład w programach telewizyjnych takich jak „Pytanie na śniadanie” czy „Jaka to melodia”. Ponadto, w 2023 roku pojawił się w specjalnym odcinku „Święta z 'M jak miłość'”.

Czy Krystian Domagała ma dzieci?

Krystian Domagała, znany z tego, że rzadko ujawnia swoje życie prywatne mediom, postanowił zrobić wyjątek. Ostatnio udostępnił na swoim koncie na Instagramie wyjątkowe zdjęcia, które zdradziły, że stał się… ojcem. A właściwie ojcem chrzestnym. Jego chrześniak przystąpił do sakramentu chrztu w maju 2023 roku.

Krystian Domagała — Instagram

Krystian Domagała prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @krystian_domagala. Obserwuje go ponad 22 tysiące fanów. Młody aktor od czasu do czasu zamieszcza tu swoje zdjęcia, dzięki czemu wiemy, jak obecnie wygląda.