Kim jest Dominik Abus? [wiek, firma, pochodzenie, żona, dzieci]

Dominik Abus to jedem z uczestników programu komentatorskiego TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie tworzy dynamiczny duet z Krzysztofem Radzikowskim. Jednak, poza światem telewizji, większość czasu celebryta poświęca prowadzeniu własnej firmy budowlanej.

Kto to jest Dominik Abus?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to popularny program rozrywkowy, który emitowany jest na kanale TTV. W ramach tego show, uczestnicy, w tym rodziny, grupki przyjaciół czy pary, gromadzą się przed telewizorem, aby wspólnie oglądać różnorodne programy telewizyjne i seriale. Charakterystyczne dla tego formatu jest komentowanie prezentowanych treści w sposób subiektywny, często w tonie ironicznym i zabawnym. Jednym z rozpoznawalnych uczestników tego programu jest właśnie Dominik Abus. Mężczyzna dołączył do programu w trakcie 3 sezonu wraz z przyjacielem Krzysztofem Radzikowskim.

Pierwszy sezon „Gogglebox. Przed telewizorem” zadebiutował na antenie w 2014 roku, a od tego czasu doczekaliśmy się aż 14 sezonów. Ostatni, 14. sezon, miał swoją premierę 22 lutego 2021 roku. Program cieszy się dużą popularnością, przyciągając uwagę widzów swoim nietypowym podejściem do komentowania i analizowania telewizyjnych produkcji.

Ile lat ma Dominik Abus?

Nie wiadomo dokładnie ile la ma Dominik Abus, jednak po życzeniach, które pojawiły się na profilu telewizji TTV możemy założyć, że obchodzi urodziny 16 czerwca. Z kolei rok urodzenia możemy ustalić na podstawie informacji, z Instagrama, gdzie celebryta opublikował fotografię z podpisem, że w 1999 roku miał 20 lat. Wynika więc z tego, że Dominik Abus urodził się w 1979 roku.

Dominik Abus — firma

W sieci nie znajdziemy również informacji na temat wykształcenia celebryty, chociaż mężczyzna pochwalił się kiedyś, że jako dziecko uczęszczał do klasy sportowej. Wiadomo jedynie, że na codzień Dominik Abus prowadzi własna firmę zajmującą się układaniem kostki brukowej i betonowej. Mężczyzna niejednokrotnie wspomina śmieszną anegdotę, jakoby mama, zachęcając go do nauki straszyła go, że jeśli nie będzie się uczył, skończy na bruku. Dominik Abus stwierdza, że w rzeczywistości tak się stało.

Dominik Abus — rodzice

Ze zdjęć publikowanych przez mężczyznę jasno wynika, że jest mocno związany ze swoją mamą. Dominik w niektórych wywiadach podkreśla, że to ona zajmowała się głównie jego wychowaniem. O ojcu celebryty Abou-Khadrie nie wiemy nic. Prawdopodobnie mężczyzna nie posiada rodzeństwa.

Dominik Abus — życie prywatne

Dominik Abus jest związany z Igą Muszakowską. Para mieszka w dużym domu jednorodzinnym z basenem. Oboje chętnie publikują na swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze wspólnego czasu w basenie. Ostatnio nawet Dominik pokazał kadr, gdzie Iga pozuje topless. Czy Dominik Abus i Iga Muszakowska planują ślub?

Nie jesteśmy małżeństwem, bo nam ślub nie jest potrzebny. Dla nas ślub to formalność. My jesteśmy parą tak nierozłączną… Mogę śmiało powiedzieć, jeżeli ktoś będzie miał wątpliwości i pojawią się komentarze typu „nie ufaj kobiecie, nigdy nie mów, nigdy”, to zobaczymy za 25 lat. Za 25 lat, za 30 lat będziemy takie same zdjęcia jak wstawiamy dzisiaj – mówił Dominik w rozmowie z redakcją cozatydzień.pl

Czy Abus i Igą mają dzieci?

Para ma wspólnego syna, ale wychowują także dwoje dzieci – chłopców, którzy są bliźniakami, z poprzedniego związku Igi.

Dominik Abus — depresja

Życie Dominika Abusa nie zawsze malowało się w jasnych barwach. Mężczyzna wielokrotnie znalazł się w trudnych sytuacjach, borykając się z brakiem środków do życia. Niemniej jednak największym wyzwaniem, z jakim musiał się zmierzyć, było stawienie czoła zaostrzonej depresji. Stan psychiczny Abusa był na tyle poważny, że zamykał się w domu, nie wychodząc na zewnątrz. Pokonanie tej choroby było trudnym procesem, a sam Dominik Abus zaznacza, że ogromną zasługę w tej walce miała jego kochająca partnerka. To właśnie ona troszczyła się o niego, podejmując wszelkie działania, aby pomóc mu wyjść z trudnej sytuacji.

Sam Abus określił depresję jako „raka duszy”. Warto podkreślić, że problem ten towarzyszył mu przez pięć lat życia. Jego otwarta rozmowa na ten temat jest ważnym głosem w kierunku destygmatyzacji i zrozumienia trudności związanych z chorobami psychicznymi.

Dominik Abus w mediach społecznościowych

Dominik Abus, podobnie jak wielu innych celebrytów i influencerów, prowadzi konto Instagramie. Obecnie obserwuje go na nim aż 438 tysięcy osób. Możemy obserwować liczne wyjazdy i wystawne życie Abusa. Mężczyzna ma również oficjalny profil na Facebooku, jednakże na tym koncie nie zgromadził aż tylu fanów. Jego profil obserwuje bowiem 85 tysięcy użytkowników. Ponadto Dominik Abus jest także Youtuberem. Prowadzi dwa kanały – Abus & Iga (70 tysięcy subskrybentów) oraz Strong Ekipa (320 tysięcy obserwujących).