Czym się zajmuje i z czego żyje Marcelina Zawadzka? [wzrost, waga, partner, mąż, dzieci, w ciąży]

Marcelina Zawadzka to modelka, Miss Polonia z 2011 roku. Pochodząca z Malborka piękność jest także jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Przez wiele lat była prowadząca programu „Pytanie na śniadanie” w TVP, a obecnie jest współprowadzącą popularnego reality show „Farma” telewizji Polsat.

Marcelina Zawadzka — wiek

Marcelina Zawadzka urodziła się 25 stycznia 1989 roku w Malborku, zatem obecnie ma 35 lat.

Czy Marcelina Zawadzka była Miss Polski?

W 2003 roku Marcelina Zawadzka zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek, natomiast w 2011 roku zwyciężyła w finale wyborów Miss Polonia 2011. Reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012 i jako pierwsza Polka od 1989 roku awansowała do finałowej szesnastki.

Mimo tych sukcesów, Zawadzka przez wiele lat borykała się z wieloma kompleksami, które spowodowane były negatywnymi opiniami na temat jej wyglądu.

Całe życie się wstydziłam biustu. Jak miałam 14-lat, to pracowałam jako modelka i wytykali to jako mój nie atut, tylko właśnie wręcz przeciwnie, bo modelki są szczupłe. To zawsze przeszkadzało na pokazach, zdjęciach, wszędzie. Ja zawsze słyszałam, że jestem za gruba, za duża. Dopiero po 30. roku życia zaczęłam się akceptować – wyznała w wywiadzie dla „Faktu”.

Czym zajmuje się obecnie Marcelina Zawadzka?

Po sukcesach w konkursach piękności, Marcelina Zawadzka rozpoczęła karierę jako prezenterka telewizyjna. Początkowo związana była z Fox Life, a następnie z TVN Turbo. W 2015 roku dołączyła do Telewizji Polskiej, gdzie zyskała popularność jako współprowadząca programów takich jak „Pytanie na śniadanie”, „Lajk!” oraz „The Voice of Poland”. W 2017 roku została uhonorowana Telekamerą w kategorii „nadzieja telewizji”.

Od grudnia 2021 roku Marcelina Zawadzka kontynuuje swoją karierę w Polsacie, gdzie jest współprowadzącą programu reality show „Farma”. Oprócz swojej pracy telewizyjnej uwielbia podróżować i aktywnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swoich egzotycznych wypraw.

Marcelina Zawadzka — życie prywatne

Marcelina Zawadzka ma na koncie kilka nieudanych związków. W wywiadzie udzielonym portalowi „Pomponik” wyznała, że przyczyną mogą być braki wiary w siebie oraz brak miłości do samej siebie. Jej poczucie, że nie jest wystarczająco dobra, aby ktoś mógł ją pokochać, utrudniało jej oczekiwanie miłości od innych.

Dodatkowo modelka przyznała się do bolesnego doświadczenia z przeszłości, kiedy dowiedziała się o zdradzie swojego ówczesnego partnera. Informacje o niewierności przekazała jej osoba trzecia, która przedstawiła także dowody na zdradę. To wydarzenie znacząco wpłynęło na poczucie wartości Zawadzkiej, powodując głęboki ból i rozczarowanie. Wspominała, że to było dla niej bardzo trudne doświadczenie.

Obecnie Marcelina Zawadzka cieszy się szczęśliwym związkiem z Maxem Gloecknerem. Para poznała się podczas podróży do Meksyku. Zakochani często razem podróżują do egzotycznych krajów, a w jednym z nich doszło ostatnio do zaręczyn, o czym modelka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. Na opublikowanym przez nią zdjęciu, widać moment oświadczyn. Max Gloeckner klęczy przed ukochaną, wręczając jej pierścionek zaręczynowy. W tle rozciąga się malowniczy kanion.

Partner Zawadzkiej jest niemieckim influencerem i przedsiębiorcą. Prowadzi firmę dystrybuującą urządzenia mobilne. Jest także dyrektorem zarządzającym przedsiębiorstwem, które zajmuje się rynkiem nieruchomości w Tajlandii.

Gdzie obecnie mieszka Marcelina Zawadzka?

W 2019 roku Marcelina Zawadzka kupiła apartament w spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji na warszawskim Wawrze. Mimo zakupu nie zdecydowała się zamieszkać w nim i po kilku latach podjęła decyzję o sprzedaży. Nieruchomość o powierzchni 130 metrów kwadratowych jest w stanie deweloperskim, co otwiera szerokie możliwości aranżacyjne. Potencjalny nabywca ma szansę dostosować mieszkanie do swoich indywidualnych potrzeb, nawet tworząc do czterech odrębnych sypialni na dwóch piętrach.

Apartament, w którym znajdują się m.in. dwie łazienki, został wystawiony na sprzedaż za kwotę 1 150 000 zł. Z uwagi na swoją konstrukcję, może być atrakcyjny zarówno dla pary, jak i dla rodziny 2+3. To doskonała okazja dla tych, którzy pragną dostosować przestrzeń do swoich potrzeb i wykreować swoje wymarzone miejsce zamieszkania.

Marcelina Zawadzka — Instagram

Na Instagramie Marcelinę Zawadzką śledzi ją 648 tysięcy osób. Modelka i prezenterka publikuje na swoim koncie efekty sesji zdjęciowych oraz kadry z życia prywatnego.