Kim jest Jarosław Bieniuk? [wiek, Pactwa, wzrost, dzieci, partnerka, majątek]

Jarosław Bieniuk to polski piłkarz, który swoją karierę sportową rozpoczął już w dzieciństwie, początkowo trenując piłkę nożną. Przez kilka lat reprezentował barwy tureckiego klubu Antalyaspor Kulubu. Prywatnie był mężem znanej aktorki Anny Przybylskiej, która niestety zmarła na raka trzustki w 2014 roku.

Jarosław Bieniuk: data urodzenia, wzrost

Jarosław Bieniuk urodził się 4 czerwca 1979 roku, za tem obecnie ma 44 lata. Sportowiec pochodzi z Gdańska. Mierzy 192 cm wzrostu.

Jarosław Bieniuk: kariera

W 2006 roku Jarosław Bieniuk podpisał kontrakt z turecką drużyną Antalyaspor Kulubu, która awansowała do tureckiej superligi. W barwach tego klubu rozegrał pięćdziesiąt trzy spotkania i zdobył 3 bramki.

W 2009 roku piłkarz przeniósł się do pierwszoligowego zespołu Widzew Łódź. Mimo awansu z I ligi do Ekstraklasy PZPN zdecydował o zdegradowaniu klubu do pierwszej ligi w związku z aferą korupcyjną.

W 2012 roku Bieniuk powrócił do Lechii Gdańsk, która wówczas grała w T-Mobile Ekstraklasie. Mimo że zakończył karierę piłkarską w 2004 roku, został dyrektorem sportowym Lechii.

Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska

Od 2002 roku Jarosław Bieniuk był związany z aktorką Anną Przybylską, z którą miał troje dzieci: córkę Oliwię (ur. 2002), syna Szymona (ur. 2006) i syna Jana (ur. 2011). Choć para nigdy nie sformalizowała swojego związku, tworzyli rodzinę. Ich szczęście przerwała tragedia w 2014 roku, gdy Anna Przybylska zmarła na raka trzustki.

Jarosław Bieniuk — dzieci

Oprócz trójki dzieci z Anną Przybylską Jarosław Bieniuk ma również syna z Martyną Gliwińską. Kazimierz urodził się w 2020 roku i gdy przychodził na świat, jego rodzice nie byli już razem. Dziś oboje układają sobie życie u boku innych partnerów. Bieniuk związany jest z byłą modelką Zuzanną Pactwą, a projektantka wnętrz niedawno się zaręczyła się, ale nie zdradziła tożsamości narzeczonego. Chłopiec na codzień mieszka z mamą, ale z tatą też spędza czas.

Mam świadomość tego, że dziś jestem całym jego światem, ale przyjdzie dzień, gdy będzie nim tata. I dobrze, bo tak powinno być. Mam swoją rolę do spełnienia i mogę być najlepszą mamą na świecie, ale ojca nigdy nie zastąpię. Zwłaszcza chłopcu, który pewnie będzie chciał kopać w piłkę. Ja go tego nie nauczę, a tata już tak – mówiła Martyna Gliwińska na łamach portalu So Magazyn.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Partnerką Jarosława Bieniuka jest Zuzanna Pactwa, znana z udziału w serialu „Żony Hollywood”. Kobieta posiada własną firmę odzieżową. W trakcie sesji pytań na swoim profilu na Instagramie ujawniła, że urodziła się i wychowała w Szwecji, a później przeniosła się wraz z rodziną do Krakowa, a stamtąd wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

Przeprowadziłam do Nowego Jorku po ukończeniu studiów – zawodowo. Byłam modelką, ale nie na skalę światową – wyjaśnia Zuzanna Pactwa.

Intensywnie pracowała jako modelka w Nowym Jorku, a następnie w Los Angeles. Do takiej kariery niezbędna była nie tylko determinacja, ale i świetna kondycja fizyczna. Oboje Z Bieniukiem pasjonują się sportem, uwielbiają ćwiczenia fitness, pływanie oraz jazdę na nartach, co często dokumentują publikując na Instagramie zdjęcia ze swoich zimowych przygód na stokach w Szwajcarii.

Jarosław Bieniuk — Instagram

Jarosław Bieniuk prowadzi konto na Instagramie. Można go znaleźć pod nazwą @jaretpalmer. Aktualnie konto byłego sportowca obserwuje 149 tysięcy użytkowników tego serwisu.