Kim jest Gabi Drzewiecka? [mąż, dzieci, wzrost, ojciec, operacje, rodzice]

Gabi Drzewiecka znana jest z wielu ról. Często pojawia się jako prowadząca imprezy medialne, zdobyła uznanie również jako autorka wywiadów z zagranicznymi gwiazdami, które były emitowane w programie Dzień Dobry TVN. Nie można także zapomnieć o jej roli jako jednej z prowadzących Top of the Top Sopot Festival. I chociaż Gabi Drzewiecka jest przede wszystkim dziennikarką muzyczną, jej wszechstronne doświadczenie pozwala jej realizować się w różnych dziedzinach tego zawodu. Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, to Gabi została wybrana na zastępstwo Agnieszki Woźniak-Starak w roli prowadzącej reality show Big Brother.

Ile lat ma Gabi Drzewiecka?

Jeśli chodzi o wiek Gabi Drzewieckiej, dziennikarka ma obecnie 37 lat. Urodziła się 9 czerwca 1986 roku w Warszawie.

Kim są rodzice Gabi Drzewieckiej?

Rodzice Gabi Drzewieckiej odgrywają istotną rolę w jej życiu. Na Instagramie często publikuje zdjęcia ze swoją matką, Panią Ewą Drzewiecką, która pracuje jako pediatra.

Gabi Drzewiecka — płyta

Jako miłośniczka muzyki, Gabi Drzewiecka wypuściła składankę zatytułowaną „Gabinet dźwięku” w 2019 roku. Na tej płycie znalazły się wyjątkowe kompozycje takich artystów jak The Dumplings (Nieszczęśliwa), Gorgon City (Hear That), Xxanaxx (A gdyby tak), Mac Miller (Programs), czy Wiz Khalifa (Rolling Papers 2).

Kim jest mąż Gabi Drzewiecka?

Partnerem Gabi Drzewieckiej jest Łukasz Riedel, o czym dziennikarka często informuje na swoim profilu na Instagramie.

Chłopak Gabi Drzewieckiej ma długą historię związaną z mediami, gdzie poznał swoją partnerkę. Przez imponujące 12 lat był aktywnym członkiem ekipy „Dzień Dobry TVN”, pełniąc role dziennikarza, reportera i nawet reżysera.

Łukasz na początku był dla mnie bardzo niemiły. Wydawało mu się chyba, że jeśli jest nieprzyjemny, to jest intrygujący (śmiech). Ale szybko okazało się, że mamy takie same wartości i pasje. Imponowało mi też, gdy mierzący 195 cm facet mówił, że nie może się ze mną spotkać, bo idzie odwiedzić ukochaną babcię. Rodzina jest dla niego bardzo ważna. Dla mnie też. Moja mama go uwielbia, ma z nim fantastyczny kontakt. Ja też bardzo lubię rodziców Łukasza. Nasi rodzice się lubią. Wszystko się świetnie układa – tak Gabi mówiła o swoim ukochanym parę lat temu w wywiadzie dla magazynu „GLAMOUR”.

W 2019 roku Łukasz Riedel zdecydował się zakończyć przygodę z programem „Dzień Dobry TVN”. Obecnie działa jako producent i jest właścicielem agencji menedżerskiej, do której należy również Gabi.

Mamy dobry przelot. Ale gdybyśmy siedzieli przy jednym biurku od 9 do 17, a potem wracali do domu mogłoby być ciężko. Na szczęście nasza praca jest w dużej mierze koncepcyjna i możemy ją wykonywać z różnych miejsc. Decyzja o rozpoczęciu współpracy poprawiła też nasze relacje, bo gdy miałam innego menedżera, Łukasz zawsze wiedział lepiej, jak zajmować się moimi sprawami. Ma ogromne doświadczenie wynikające z pracy w mediach i mądrość – wspomina dziennikarka.

Ich związek jest dla nich nie tylko relacją miłosną, ale także partnerskim przedsięwzięciem. Gabi podkreśla, że ceni w Łukaszu przede wszystkim fakt, iż szanuje jej autonomię. Nie ma problemu z tym, że jej świat nie kręci się wyłącznie wokół związku. Ich relacja oparta jest na zasadach partnerstwa, wzajemnego szacunku, zrozumienia i wspólnego dążenia do osiągania celów życiowych. To dla nich istotne, aby nie tylko dzielić chwile radości, ale także wzmacniać się nawzajem na drodze do wspólnego sukcesu.

Ja zawsze mówię, że w ogóle nie muszę mieć partnera. Ja po prostu chcę go mieć. I to akurat tego, którego mam. Łukasz czasem pyta: „Czy mogłabyś żyć beze mnie?”, a ja mówię: „Tak. Ale wybieram życie z tobą, bo chcę”. Taki mam mindset. Dla faceta taki komunikat może być trudny w odbiorze, ale Łukasz ma duże poczucie własnej wartości. Kocham to, że nie wzbudzają w nim poczucia zagrożenia ani to, że jestem silną kobietą, ani to, że mam apetyt na życie – wyjaśnia.

Ile wzrostu ma Gabi Drzewiecka?

Jeśli chodzi o wzrost, Gabi Drzewiecka, zachwyca sylwetką, jednak nie ma wzrostu modelki. Według jej własnych informacji mierzy 164 centymetry.

Gabi Drzewiecka – Instagram

Gabi Drzewiecka prowadzi konto na Instagramie. Można ją tam znaleźc pod nazwą @g_rulez. Aktualnie profil muzycznej dziennikarki obserwuje 154 tysiące osób.